Лохвицька районна рада
Лохвицький район, Полтавська область

Оголошення

     Оголошення

    Управління комунальною власністю територіальних громад району  оголошує конкурс з відбору експерта – суб’єкта  оціночної діяльності, якого  буде  залучено до проведення незалежної оцінки комунального майна, що підлягає оренді.

      Учасникам конкурсу потрібно подати до конкурсної комісії такі документи: заяву на участь у конкурсі, нотаріально завірені копії установчих документів учасника конкурсу, копію свідоцтва про державну реєстрацію, довідку органу статистики про включення до ЄДРПОУ (для юридичних осіб), копію паспорта (стор. 1, 2, 11), копію ідентифікаційного коду (для фізичної особи - суб'єкта підприємницької діяльності), копію довідки про взяття на облік платника податку, копію ліцензії, копії документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучатимуться до виконання оцінки, копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, що надає право проведення незалежної оцінки майна та інформацію, в якій зазначаються досвід проведення незалежної оцінки майна, відгуки, рекомендації.

        Пропозиції учасника конкурсу щодо умов оплати виконання робіт подаються у запечатаному конверті.

      Конкурс відбудеться 15.03.2018 року в кабінеті  голови Лохвицької районної ради, за адресою: м. Лохвиця, вул. Перемоги, 1. Останній день прийому документів 12.03.2018 р. Телефон для довідок 3-40-00; 3-22-11. 

 

 

   Оголошення

    Управління комунальною власністю територіальних громад району  оголошує конкурс з відбору експерта – суб’єкта  оціночної діяльності, якого буде  залучено до проведення незалежної оцінки комунального майна, що підлягає продажу за конкурсом (на аукціоні). Об'єкт оцінки: нежитлова  будівля, будинок побуту  (загальною площею – 766,0 кв. м) по вул. Перемоги, 6, м. Лохвиця.

   Термін виконання робіт по оцінці об’єкту – 10 календарних днів.

  Учасникам конкурсу потрібно подати до конкурсної комісії такі документи: заяву на участь у конкурсі, завірені копії установчих документів  учасника конкурсу, копії документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучатимуться до виконання оцінки, копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, що надає право проведення незалежної оцінки майна, інформацію, в якій зазначаються досвід проведення незалежної оцінки майна, відгуки, рекомендації.

    Пропозиції учасника конкурсу щодо вартості та умов оплати виконання робіт подаються у запечатаному конверті.

   Конкурс відбудеться 15.03.2018 року в кабінеті голови Лохвицької районної ради, за адресою: м. Лохвиця, вул. Перемоги, 1. Останній день прийому документів  12.03.2018 р. Телефон для довідок 3-40-00; 3-22-11.