Лохвицька районна рада

Конкурси

    

Визначено переможців обласного конкурсу проектів  розвитку територіальних громад Полтавської області  2018 року

         21 листопада  поточного року відбулося засідання ради обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області, заснованого обласною радою з метою підвищення активності територіальних громад у розв’язанні актуальних питань їхньої життєдіяльності.

        У ході засідання було розглянуто 80 проектів, поданих на  конкурс    2018 року. Переможцями рада конкурсу визначила 49 проектів, два з яких проекти Лохвицького району:

- проект Лохвицької районної ради ««Впровадження  інноваційних енергоефективних  заходів по електропостачанню Лохвицької центральної районної  лікарні на основі відновлювальних джерел енергії (енергії сонця)» вартістю 1450,0 тис. грн.,

- проект Токарівської сільської ради «Центр  громадської безпеки у с.Токарі Лохвицького району Полтавської області»  вартістю 1965,0 тис. грн..

 

Конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області

       На  обласний конкурс розвитку територіальних громад Полтавської області 2018 року  від Лохвицького району було подано 5 проектів. Це такі проекти:

-Проект Лохвицької районної ради «Впровадження  інноваційних енергоефективних  заходів по електропостачанню Лохвицької центральної районної  лікарні на основі відновлювальних джерел енергії (енергії сонця)» вартістю 1450,0 тис. грн.

-Проект Лохвицької ОТГ  «Енергосервіс в муніципальному менеджменті: облік, контроль, економія» вартістю 1491,0 тис. грн. (заміна освітлення в школах та проведення енергоменеджменту».

-Проект Заводської міської ради  «Удосконалення збору ТПВ в м. Заводське та сусідніх сільських громадах» вартістю 3130,6 тис. грн.

-Проект Токарівської сільської ради «Центр  громадської безпеки у с. Токарі Лохвицького району Полтавської області»   вартістю 1965,0 тис. грн.

-Проект  Вирішальненської  сільської ради  «Заміна двигуна та цистерни з переоформленням документів на пожежному автомобілі КП «Місцева пожежна охорона Вирішальненської сільради» вартістю 199,0 тис. грн.

 

Конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області

 

             31.08.2018 року завершується подача проектів  на обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2018 року.

Напрями, за якими розроблятимуться проекти у 2018 році:

- впровадження нових інформаційних технологій та інших сучасних технологій муніципального менеджменту;

- покращення управління твердими побутовими відходами та охорони навколишнього природного середовища;

-розвиток місцевої пожежної охорони, центрів безпеки громад;

-покращення системи надання адміністративних та муніципальних послуг, розвиток центрів надання адміністративних послуг;

-впровадження інноваційних енергоефективних технологій на об’єктах соціальної інфраструктури (технологій використання відновлювальних джерел енергії та енергоефективного обладнання;

- розвиток  туристичної сфери.

Обсяги співфінансування проектів-переможців конкурсу 2018 року з обласного бюджету по категоріям учасників складають : 

- для першої категорії (проекти сільських рад)– не більше 200 тис. грн.; 

- другої категорії (проекти селищних рад та міських рад міст районного значення) – не більше 300 тис. грн.; 

- третьої категорії (проекти районних рад, міських рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад) – не більше 600 тис. грн.;

- четвертої категорії (спільні проекти територіальних громад сіл, селищ, міст, районних рад та об’єднаних територіальних громад) – не більше 800 тис.грн.

 

Бюджет участі Полтавської області 2018

      20 серпня завершився прийом проектів Бюджету участі Полтавської області 2018 року.             

      Всього подано 266 проектів, з них 259 оприлюднено на електронній платформі «Громадський бюджет» https://poltava-obl-budget.e-dem.in.ua/#/projects. 

      Чотири громади Лохвицького району залучились до даного проекту подавши 11 проектів від громадян району : Лохвицька об’єднана територіальна громада, Сенчанська  об’єднана територіальна громада , Заводська міська рада та Піківська  сільська рада.  

Це такі проекти:

1. "Футбол для всіх", м. Заводське, Лохвицький район, Полтавська область

Даним проектом пропонується вирішення проблеми якісної організації футбольних матчів на міському стадіоні по вул. Матросова, 15а та комфортного перебування вболівальників та запасних гравців. Облаштування футбольного поля двухрядними трибунами (44 сидіння) та двома лавами для запасних (12 місць) створять комфортні умови для вболівальників футболу та гравців.

2,"Доступний спорт для всіх на свіжому повітрі", м.Заводське, Лохвицький район, Полтавська область

Даним проектом пропонується вирішення проблеми забезпечення громадян міста якісними та безкоштовними послугами для занять фізкультурою і спортом на свіжому повітрі, які сприятимуть розвитку рухової активності дітей, молоді та всього населення міста. Обладнання спортивного майданчика з вуличними тренажерами на міському стадіоні по вул. Матросова, 15а поряд з існуючими спортивними спорудами 

3.Організація дорожнього руху в Сенчанській об'єднаній громаді, Сенчанська ОТГ, Полтавська область

Проектом передбачено встановлення дорожніх знаків, «лежачих поліцейських», табличок так як вони взагалі відсутні на території громади. 

4.Вуличний тренажерний комплекс, м.Лохвиця, Полтавська область

Проектом передбачено облаштування сучасного спортивного майданчика розміром 20м×15м з встановленням вуличних тренажерів та інших спортивних елементів для занять спортом для населення віком від 12 років. Реалізація даного проекту планується у Сосновому парку у м. Лохвиця.

5 «Сенча спортивна», с. Сенча, Лохвицький район

Даний проект має на меті охопити дві сфери спортивного життя села Сенча. А саме, покращити умови для розвитку футболу та хокею. На центральному сільському стадіоні передбачається встановити систему поливу футбольного поля та ємність збору води для заливу сільського зимового льодового катка.

6 «Запровадження системи збору ТПВ на території села Піски Лохвицького району»

Проектом передбачено придбання як індивідуальних (0,12 м3) так і загальних (1,1 м3) контейнерів для збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Пісківської сільської ради, Лохвицького район

7 «Безпека на вулицях та збереження комунального майна в селі Піски Лохвицького району»

Проектом передбачено встановлення вуличного відеоспостереження на центральній вулиці села Піски та на територіях Пісківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Будинку культури, дитячому майданчику та ЗДО «Чебурашка».

8 «Сенча – безпечне село» Встановлення відеоспостереження в селі Сенча Сенчанської об’єднаної громади Лохвицького району

Проектом передбачається встановлення камер відео спостереження на території громади.

9«Створення зони відпочинку по вул. Цетральній села Піски Лохвицького району»

Проект передбачає створення зони відпочинку по вулиці Центральній села Піски Лохвицького району. Вона складатиметься з альтанки, лавок, огорожі та освітлення.

10 "Кінотеатр під відкритим небом, м. Лохвиця, Полтавської області"

Кінотеатри під відкритим небом знову набирають свою популярність і стають затребуваним місцем відпочинку багатьох людей. Перегляд хорошого кінофільму на свіжому повітрі – відмінний спосіб розслабитися після робочого дня, або провести час з друзями чи зі своєю другою половинкою у вихідний день.

11  "Спортивний майданчик «WORKOUT» в сосновому парку міста Лохвиця Полтавської області"

Встановити сучасний спортивний майданчик «WORKOUT» для занять спортом з власною вагою на свіжому повітрі. Популяризація цього безкоштовного і абсолютно доступного кожному виду спорту особливо серед дітей та юнацтва.

      Голосування за проекти в рамках програми "Бюджет участі Полтавської області"  триватиме з  14 по 30 вересня. Кожен мешканець Полтавської області може ознайомитись з ними на сайті Полтавської обласної ради та проголосувати до трьох найкращих.