Лохвицька районна рада
Лохвицький район, Полтавська область

Оголошення

Інформаційне повідомлення

Управління комунальною власністю територіальних громад району про проведення продажу на аукціоні об’єкта малої приватизації, окремого майна – вбудоване нежитлове  приміщення, що знаходиться за адресою: м. Лохвиця, вул. Героїв України, 30/2.

 

Інформаційне повідомлення

Управління комунальною власністю територіальних громад району про проведення продажу на аукціоні об’єкта малої приватизації, окремого майна – нежитлова будівля, будинок побуту, що знаходится за адресою: 37200, Полтавська область, м. Лохвиця,  вул. Перемоги, буд.6.

 

Оголошення

В зв’язку з вивченням проблем екологічного стану річок Лохвиця та Сула в Лохвицькому районі просимо громадські організації та небайдужих громадян висловлювати свої пропозиції щодо питань, які мають бути включені до порядку денного  засідання тимчасової контрольної комісії районної ради та можливих шляхів їх вирішення.

Інформацію просимо надсилати за адресою:

Лохвицька районна рада, вул.Перемоги,1,

м.Лохвиця, Полтавська область, 37200

або на електронну адресу: ekologia2018@ukr.net

                                             Тимчасова контрольна комісія районної ради

                                                         з питань вивчення проблем екологічного стану

                                                       річок Лохвиця та Сула в Лохвицькому районі

 

Оголошення

Відділ освіти Лохвицької РДА

Оголошує конкурс на заміщення посад педагогічних працівників комунальної установи «Лохвицький інклюзивно-ресурсний центр»

Лохвицької районної ради Полтавської області:

  • вчителя – логопеда  (1 штатна одиниця);
  • вчителя – дефектолога  (2 штатні одиниці);
  • вчителя лікувальної  фізкультури  (1 штатна одиниця).

 

Вимоги до кандидатів: освіта вища педагогічна не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст за спеціальністю “Спеціальна освіта”, “Корекційна освіта”, “Дефектологія” за спеціалізацією логопеда, сурдопедагога, олігофренопедагога, тифлопедагога, вчителя лікувальної фізкультури та стаж роботи не менше трьох років за фахом, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійними рівнями виконувати відповідні посадові обов’язки.

Перелік документів для участі у конкурсі:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

- автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

- рекомендаційний лист довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми.

 

Документи приймаються протягом 15 робочих днів з дня оголошення конкурсу з 12.07.2018 по 01.08.2018 року на поштову адресу: м.Лохвиця, вул.Героїв України, 2 та на електронну адресу:  lohvrn@ukr.net.

Додаткова інформація надається за телефоном: (05356) 3-12-45.

 

 

 

Оголошення

Інфомаційне повідомлення про проведення міжнародного міжвідомчого семінару

"Сучасні стратегії у профілактиці дитячого і сімейного неблагополуччя"

міжнародний міжвідомчий семінар

 

Оголошення

Засідання конкурсної комісії на заміщення посади директора

інклюзивно-ресурного центру відбулося

05 липня 2018 року в приміщенні районної ради відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення посади директора інклюзивно-ресурного центру.  До участі у конкурсі були направлені матеріали одного учасника. У ході засідання члени комісії визначили спосіб голосування та схвалили кандидатуру на посаду директора  комунальної установи «Лохвицький інклюзивно-ресурсний центр». Також прийнято рішення про погодження даної кандидатури на сесії районної ради.

 

Голова конкурсної  комісії                               Т.В. Яковенко

 

Оголошення

Строк подання документів на заміщення посади директора

інклюзивно-ресурного центру завершився

      Відповідно до  Постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2017р. №545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр», на виконання рішення 20 сесії Лохвицької районної ради 7 скликання  від 25 квітня 2018 року «Про створення комунальної установи «Лохвицький інклюзивно-ресурсний центр» Лохвицької районної ради Полтавської області, 27 червня 2018 року закінчився строк подання документів для участі в конкурсі на заміщення посади директора  інклюзивно-ресурного центру. На конкурс подав заявку один учасник. Матеріали конкурсанта знаходяться у відділі освіти.

 

 

  Голова конкурсної  комісії                                                                                                       Т.В. Яковенко

 

 

Оголошення

     Лохвицька районна державна адміністрація та Лохвицька районна рада повідомляє, що 18.05.2018 року о 16 годині в районному будинку культури за адресою вул. Перемоги 2 відбудеться громадське обговорення, щодо стану аварійного мосту, який  розташований на державній дорозі Р-60 в селі Млини Лохвицького району Полтавської області.

     Запрошуємо прийняти участь в обговоренні.

    "Експертний звіт щодо розгляду проектної документації в частині міцності, надійності та довговічності об"єкту будівництва та кошторисної частини проектної документації" додається.

     «Експертний звіт щодо розгляду проектної документації в частині міцності, надійності та довговічності об’єкту будівництва та кошторисної частини проектної документації» .

 

 Оголошення     

       Управління комунальною власністю територіальних громад району  оголошує конкурс з відбору експерта-суб’єкта  оціночної діяльності, який  буде  залучено до проведення незалежної оцінки комунального майна, що підлягає продажу за конкурсом (на аукціоні).

         Об’єкт оцінки: вбудоване нежитлове приміщення (колишня   стоматологічна   поліклініка Лохвицької ЦРЛ,  загальною  площею  -   447,4 кв.м)  по вул. Героїв України, 30/2, м. Лохвиця.

           Термін виконання робіт по оцінці об’єкта – 10 календарних днів.

       Учасникам конкурсу потрібно подати до конкурсної комісії такі документи: заяву на участь у конкурсі, завірені копії установчих документів  учасника конкурсу, копії документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучатимуться до виконання оцінки, копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, що надає право проведення незалежної оцінки майна, інформацію, в якій зазначаються досвід проведення незалежної оцінки майна, відгуки, рекомендації.

           Пропозиції учасника конкурсу щодо вартості та умов оплати виконання робіт подаються у запечатаному конверті.

         Конкурс  відбудеться 22.05.2018 року в кабінеті  голови Лохвицької районної ради за адресою: м. Лохвиця, вул. Перемоги, 1. Останній день прийому документів 21.05.2018 р. Телефон для довідок 3-40-00; 3-22-11.

 

 

Оголошення

    Управління комунальною власністю територіальних громад району  оголошує конкурс з відбору експерта – суб’єкта  оціночної діяльності, якого  буде  залучено до проведення незалежної оцінки комунального майна, що підлягає оренді.

      Учасникам конкурсу потрібно подати до конкурсної комісії такі документи: заяву на участь у конкурсі, нотаріально завірені копії установчих документів учасника конкурсу, копію свідоцтва про державну реєстрацію, довідку органу статистики про включення до ЄДРПОУ (для юридичних осіб), копію паспорта (стор. 1, 2, 11), копію ідентифікаційного коду (для фізичної особи - суб'єкта підприємницької діяльності), копію довідки про взяття на облік платника податку, копію ліцензії, копії документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучатимуться до виконання оцінки, копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, що надає право проведення незалежної оцінки майна та інформацію, в якій зазначаються досвід проведення незалежної оцінки майна, відгуки, рекомендації.

        Пропозиції учасника конкурсу щодо умов оплати виконання робіт подаються у запечатаному конверті.

      Конкурс відбудеться 15.03.2018 року в кабінеті  голови Лохвицької районної ради, за адресою: м. Лохвиця, вул. Перемоги, 1. Останній день прийому документів 12.03.2018 р. Телефон для довідок 3-40-00; 3-22-11. 

 

 

   Оголошення

    Управління комунальною власністю територіальних громад району  оголошує конкурс з відбору експерта – суб’єкта  оціночної діяльності, якого буде  залучено до проведення незалежної оцінки комунального майна, що підлягає продажу за конкурсом (на аукціоні). Об'єкт оцінки: нежитлова  будівля, будинок побуту  (загальною площею – 766,0 кв. м) по вул. Перемоги, 6, м. Лохвиця.

   Термін виконання робіт по оцінці об’єкту – 10 календарних днів.

  Учасникам конкурсу потрібно подати до конкурсної комісії такі документи: заяву на участь у конкурсі, завірені копії установчих документів  учасника конкурсу, копії документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучатимуться до виконання оцінки, копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, що надає право проведення незалежної оцінки майна, інформацію, в якій зазначаються досвід проведення незалежної оцінки майна, відгуки, рекомендації.

    Пропозиції учасника конкурсу щодо вартості та умов оплати виконання робіт подаються у запечатаному конверті.

   Конкурс відбудеться 15.03.2018 року в кабінеті голови Лохвицької районної ради, за адресою: м. Лохвиця, вул. Перемоги, 1. Останній день прийому документів  12.03.2018 р. Телефон для довідок 3-40-00; 3-22-11.