Лохвицька районна рада

Тридцять третя позачергова сесія районної ради сьомого скликання

Переглядів: 460

            Голова районної ради Анатолій Храпаль видав розпорядження про скликання тридцять третьої позачергової сесії районної ради сьомого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 30 квітня 2020 року о 10.00 год. в приміщенні  адміністративного  будинку районної ради (м.  Лохвиця, вул.  Перемоги, 1).

          На розгляд тридцять третьої  позачергової сесії районної ради сьомого  скликання внесені  питання:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за  І квартал  2020 року.

2. Про внесення змін та доповнень до районної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення району на  2013-2020 роки.

3.Про затвердження змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства Лохвицька районна лікарня Лохвицької районної ради на 2020 рік.

4.Про затвердження змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства Лохвицький центр первинної медико-санітарної допомоги Лохвицької районної ради на 2020 рік.

5.Про внесення змін до показників районного бюджету на 2020 рік.

6.Про внесення змін до штатного розпису  комунальної  установи «Лохвицький  інклюзивно-ресурсний центр» Лохвицької районної ради Полтавської області.

7.Про затвердження плану  оптимізації  мережі малокомплектних закладів освіти Лохвицького району на 2020-2023 роки.

8.Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації, голови районної ради.

9. Про  деякі питання нарахування  плати  за оренду майна спільної власності територіальних громад Лохвицького району.

10.Про затвердження проектно-кошторисної документації по об’єкту будівництва «Реконструкція  внутрішніх інженерних мереж з встановленням індивідуальних теплових пунктів (ІТП) та гібридної сонячної електростанції потужністю 8 кВт. в КНП Лохвицька  районна лікарня Лохвицької районної ради  за адресою вул.Незалежності, 4 в м.Лохвиця, Полтавської області».

11.Різне

           На сесію запрошуються: голова районної державної адміністрації, заступники голови районної державної адміністрації, керівники управлінь, відділів, секторів районної державної адміністрації, керівники районних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії.« повернутися до списку новин