Лохвицька районна рада

На Полтавщині засновано Школу місцевого самоврядування

Переглядів: 899

12 лютого за участю голови обласної ради, голови Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Олександра Біленького, виконавчого директора Асоціації Володимира Микійчука, депутатів обласної ради, керівників органів місцевого самоврядування, освітян, представників студентської та учнівської молоді, журналістів в обласній раді відбулася презентація проекту «Школа місцевого самоврядування».

З ініціативою про створення Школи місцевого самоврядування, яка готуватиме фахівців для роботи у представницьких і виконавчих органах місцевих громад, виступив голова обласної ради Олександр Біленький.

«Для успішного розвитку громад потрібні досвідчені і фахові спеціалісти. Вони на сьогодні є в області, але потреба значно більша. Тому ми запропонували, щоб основи самоврядування почали викладати ще зі шкільної програми. Далі – на рівні вищого навчального закладу. І нарешті – фахова підготовка та підвищення кваліфікації для працівників органів самоврядування. Ми ставимо ціль сформувати нову управлінську еліту, яка буде ефективно і успішно розвивати самоврядні громади, а відтак і Україну в цілому. Для цієї мети ми об’єднуємо зусилля органів самоврядування, навчальних закладів, науковців, експертів», – зазначив Олександр Біленький.

Разом з тим, Олександр Біленький наголосив, що «навчання в Школі місцевого самоврядування буде для молоді корисним і цікавим, дасть можливість не тільки здобути знання, а й розкрити свої потенційні можливості, реалізувати себе».

Важлива роль у впровадженні проекту, за словами Олександра Біленького, відводиться саме місцевим радам, які«повинні готувати для себе професійні кадри, сприяти тому, щоб молоді люди були активними учасниками життєдіяльності територіальних громад».

Навчальна програма передбачає проведення тренінгів, лекцій, семінарів, воркшопів, ділових ігор.

Планується, що навчання у Школі місцевого самоврядування розпочнеться у березні 2018 року.

Після презентації відбулося обговорення проекту.

Концепція проекту.

     « повернутися до списку новин