Лохвицька районна рада

Визначені проєкти-переможці Бюджету участі Полтавської області 2020 року

Переглядів: 828

За інформацією відділу інвестиційної діяльності та проєктного менеджменту виконавчого апарату обласної ради, в 2020 році на конкурс Бюджет участі Полтавської області було подано 148 проєктів, з яких 146 відповідали вимогам та були допущені до голосування.

За ці проєкти під час онлайн-голосування, що відбувалося на платформі «Smart Region Полтавської області», було віддано 34 836 голосів.

За результатами голосування, перемогу здобули 65 проєктів із 18 районів області, що стосувалися водопостачання, енергоефективності, спорту та туризму, культури та освіти, безпеки та громадського порядку, навколишнього середовища, благоустрою населених пунктів.

Найбільше проєктів-переможців у мешканців: Кобеляцького та Полтавського району – по 8 проєктів, Зіньківського – 6 проєктів, Гадяцького та Хорольського – по 5 проєктів.

У числі переможців 12 міст та 15 об’єднаних територіальних громад області.

Близько шести мільйонів гривень із обласного бюджету та стільки ж із місцевих бюджетів буде спрямовано на втілення цих суспільно-значущих громадських ініціатив.

У переліку проєктів-переможців сіл та селищ Бюджету участі Полтавської області 2020 року - проєкт "Кінотеатр під відкритим небом в селі Христанівка Лохвицької міської ради Полтавської області" (автор проєкту Петрашева Валентина Григорівна, Лохвицька міська рада (ОТГ), Лохвицький район, с. Христанівка).

З проєктами-переможцями Бюджету участі Полтавської області 2020 року можна ознайомитися за посиланням: https://smartregion.pl.ua/documents/pb.

 « повернутися до списку новин