Лохвицька районна рада

Відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73–ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Переглядів: 920

     7 травня  біля братської могили у Сосновому парку відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73–ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.   

   Перед присутніми виступили голова районної ради Анатолій Храпаль, заступник голови районної державної адміністрації  Олександр Єсіков,  міський голова Лохвицької ОТГ Віктор Радько.

       Анатолій Храпаль у своєму виступі, зокрема, наголосив:

      -  День Перемоги – це не просто свято, це перш за все героїчна історія нашого народу. Бо для того щоб вистояти у двобої з ворогом і перемогти його у такій тривалій і важкій війні, нашим солдатам потрібні були звитяга, терпіння, бажання очистити свою землю від чужинців і велика віра. Цього ми потребуємо і нині. Тож сьогодні ми маємо унікальну можливість зібратися  біля пам’ятних знаків, меморіалів, Вічного вогню і показати приклад єднання і поваги до історії своєї землі.

       Учасники  мітингу  поклали до братської могили  живі квіти та вшанували пам’ять усіх загиблих хвилиною мовчання.« повернутися до списку новин