Лохвицька районна рада

Працювали постійні комісії районної ради

Переглядів: 1029

      31 счня та 1 лютого  в ході підготовки до пленарного засідання дев’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання відбулися засідання постійних комісій районної ради. У роботі депутатських комісій взяли участь голова районної ради Анатолій Храпаль, голова районної державної адміністрації, депутат районної ради Володимир Рязанов, перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Папірненко, заступник голови райдержадміністрації  Олександр Єсіков, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.  

    Депутати опрацювали питання, включені до проекту порядку денного дев’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання.

  Тетяна Клименко, начальник  фінансового управління райдержадміністрації, представила на розгляд депутатам звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік та проінформувала  членів депутатських комісій про  внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік. Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Іван Яківець інформував про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Лохвицького району на 2018 рік. Після  обговорення  ці  проекти  рішень були внесені на розгляд сесії.

    Відповідно до порядку денного депутати розглянули та рекомендували внести на розгляд пленарного засідання  проекти рішень: щодо звіту голови районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Лохвицького району на 2017 рік, районного бюджету та про здійснення делегованих районною радою повноважень; про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Лохвицького ВП ГУНП в Полтавській області.

    Досить активно депутати обговорювали проект рішення про Програму поводження з твердими побутовими відходами у Лохвицькому районі на період 2018-2021 роки та внесли дане питання на розгляд чергової сесії. Депутати також підтримали внесення на розгляд сесії проекти таких програм: Комплексну програму розвитку освітньої галузі Лохвицького району на 2018 рік; районну Програму «Опікуємося освітою» на 2018-2020 роки та районну Програму  оздоровлення та відпочинку дітей на 2018-2020 роки. Члени депутатських комісій проголосували за внесення на розгляд сесії районної ради питання про внесення змін та доповнень до районної  Програми «Територіальна оборона» на 2017-2019 роки та про внесення змін та доповнень до районної Програми реалізації Концепції допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді, її призову до лав Збройних Сил України та інших військових формувань під час проведення мобілізації на 2016-2020 роки.

   Окрім того, члени постійних комісій розглянули та внесли на розгляд пленарного засідання дев’ятнадцятої сесії  ряд земельних  та майнових  питань. 

     Також,  депутати проголосували за включення до проекту порядку денного ще двох питань, які були напрацьовані  та подані розробниками  після засідання  президії районної ради, а саме: «Про визначення опорного закладу «Заводська загальноосвітня школа I-III ступенів  № 1 Лохвицької районної ради Полтавської області» та «Про внесення змін до районної Програми охорони довкілля у Лохвицькому районі на 2017-2021 роки».   

    Всього до проекту порядку денного включено 35 питань, в тому числі «Різне». Пленарне  засідання дев’ятнадцятої  сесії  районної ради сьомого скликання   відбудеться  7 лютого  2018 року.

 « повернутися до списку новин