Лохвицька районна рада
Лохвицький район, Полтавська область

Новини Лохвицької районної ради

Радісне свято дитинства

Дата створення: 15:23 01.06.2016

Вже традиційно в перший день літа ми святкуємо Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості і надії, яке було засновано у листопаді 1949 року рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок і відтоді щорічно відзначається 1 червня. В цей день голова районної ради Анатолій Храпаль взяв участь в урочистих заходах та з теплими вітаннями  звернувся до присутніх на святі дітей, батьків, педагогів, представників громадськості. У своєму виступі Анатолій Храпаль, зокрема, наголосив, що діти – це наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє, і цей день ще раз нагадує про те, що святий обов’язок родини, школи, органів влади та всієї громади дбати про всебічний розвиток їх інтересів та здібностей, забезпечити належний рівень виховання і дотримання прав дитинства, і які б події не відбувалися у державі – дитинство у дітей повинно бути повноцінним.

Пленарне засідання 6 сесії Лохвицької районної ради

Дата створення: 11:20 20.05.2016

19 травня під головуванням Анатолія Храпаля відбулося пленарне засідання шостої сесії Лохвицької районної ради сьомого скликання. У його роботі взяли участь депутат Полтавської обласної ради Анатолій Власенко, голова Лохвицької районної державної адміністрації, депутат районної ради Володимир Рязанов, сільські голови, керівники центральних органів виконавчої влади, управлінь, відділів райдержадміністрації, установ та організацій, представники засобів масової інформації.

Працювала Координаційна рада

Дата створення: 15:22 18.05.2016

18 травня відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради.

Без пам’яті не буде майбуття

Дата створення: 09:25 10.05.2016

 

Відбулося засідання президії районної ради

Дата створення: 13:27 05.05.2016

5 травня голова Лохвицької районної ради Анатолій Храпаль провів засідання президії районної ради. Члени президії визначилися з датою проведення та погодили проект порядку денного шостої сесії районної ради сьомого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 19 травня 2016 р.

Скликається шоста сесія Лохвицької районної ради

Дата створення: 13:16 05.05.2016

Голова районної ради Анатолій Храпаль видав розпорядження про скликання шостої  сесії районної ради сьомого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 19 травня 2016 року о 10.00 год. в приміщенні адміністративного будинку районної ради (м. Лохвиця, вулиця Перемоги, 1).

Чорнобиля чорні дзвони

Дата створення: 16:33 26.04.2016

26 квітня у великому залі  засідань Лохвицької районної ради відбувся тематичний захід з нагоди  30 – роковин аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Вшанувати живих героїв Чорнобиля та віддати борг пам'яті загиблим землякам прийшли голова районної ради Анатолій Храпаль, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Завгородній, міський голова Лохвицької міської ради Віктор Радько, заступник голови Лохвицької районної громадської організації «Чорнобильці Лохвиччини» Анатолій Талашов, військовий комісар Лохвицького районного військового комісаріату Сергій Ніколаєнко, голова профкому ВАТ «Склоприлад» Микола Піддубний, ліквідатори району, вдови, діти чорнобильців, представники трудових колективів та  жителі громади, які не змогли залишитися байдужими до цієї дати.