Лохвицька районна рада
Лохвицький район, Полтавська область

Новини Лохвицької районної ради

Обговорили питання децентралізації

Дата створення: 11:33 06.07.2016

5 липня у великому залі засідань районної ради за участі голови районної ради Анатолія Храпаля та першого заступника голови районної державної адміністрації Ольги Папірненко відбувся семінар-навчання  для голів міськсільрад  району на тему практичних аспектів реалізації децентралізації. Перед присутніми виступили викладач, експерт Інституту політичної освіти Олександр Солонтай та голова Пирятинської об’єднаної територіальної громади Олексій Рябоконь.

Подвійне свято у громаді

Дата створення: 09:28 30.06.2016

26 червня у м. Лохвиця відбулася знаменна подія - після капітального ремонту гостинно  відкрив двері районний Будинок культури. У відремонтованому приміщенні - світло, затишно і комфортно. Перших відвідувачів на вході зустрічає народний ансамбль бандуристок «Струни серця», всередині  на них чекає простора глядацька зала з новими зручними кріслами та ковроліном на підлозі, оновлена сцена з сучасним освітленням.

Робоча поїздка у Хорольський район

Дата створення: 16:41 23.06.2016

22 червня за участі голови районної ради Анатолія Храпаля, заступника голови районної державної адміністрації Ольги Папірненко, керуючого справами виконавчого апарату районної ради Оксани Литвиненко, голів сільських рад району відбулася робоча поїздка до Клепачівської об’єднаної територіальної громади Хорольського району. Метою поїздки було вивчення та перейняття позитивного досвіду утворення об’єднаної громади.

Відбулося засідання постійної комісії

Дата створення: 16:58 21.06.2016

21 червня за участі голови районної ради Анатолія Храпаля, голови районної державної адміністрації Володимира Рязанова, заступника голови районної державної адміністрації Ольги Папірненко, начальника фінансового управління Тетяни Клименко, в. о. начальника відділу освіти Анатолія Дейнеки  відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, розвитку підприємництва та управління майном. Вів засідання голова постійної комісії Руслан Кравченко. Депутати розглянули питання про перерозподіл освітньої субвенції з державного бюджету у сумі 2 млн.699 тис. грн. за поданням головного розпорядника коштів відділу освіти райдержадміністрації.

Свято людей у білих халатах

Дата створення: 15:58 17.06.2016

17 червня у  великому залі засідань Лохвицької районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника.

Координаційна рада при голові районної ради: обмін досвідом об'єднання громад

Дата створення: 15:08 14.06.2016

14 червня голова районної ради Анатолій Храпаль провів засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. У його роботі взяли участь очільники Лохвицької  міської та сільських громад району, а  також голова Пирятинської об’єднаної територіальної громади Олексій Рябоконь. 

Радісне свято дитинства

Дата створення: 15:23 01.06.2016

Вже традиційно в перший день літа ми святкуємо Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості і надії, яке було засновано у листопаді 1949 року рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок і відтоді щорічно відзначається 1 червня. В цей день голова районної ради Анатолій Храпаль взяв участь в урочистих заходах та з теплими вітаннями  звернувся до присутніх на святі дітей, батьків, педагогів, представників громадськості. У своєму виступі Анатолій Храпаль, зокрема, наголосив, що діти – це наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє, і цей день ще раз нагадує про те, що святий обов’язок родини, школи, органів влади та всієї громади дбати про всебічний розвиток їх інтересів та здібностей, забезпечити належний рівень виховання і дотримання прав дитинства, і які б події не відбувалися у державі – дитинство у дітей повинно бути повноцінним.

Пленарне засідання 6 сесії Лохвицької районної ради

Дата створення: 11:20 20.05.2016

19 травня під головуванням Анатолія Храпаля відбулося пленарне засідання шостої сесії Лохвицької районної ради сьомого скликання. У його роботі взяли участь депутат Полтавської обласної ради Анатолій Власенко, голова Лохвицької районної державної адміністрації, депутат районної ради Володимир Рязанов, сільські голови, керівники центральних органів виконавчої влади, управлінь, відділів райдержадміністрації, установ та організацій, представники засобів масової інформації.

Працювала Координаційна рада

Дата створення: 15:22 18.05.2016

18 травня відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради.

Без пам’яті не буде майбуття

Дата створення: 09:25 10.05.2016